Ampar Bis
ul. Olchowa 54, 05-509 Józefosław

Zrealizowaliśmy

Wysokiej klasy osiedla, jakie tworzymy od wielu lat w Józefosławiu, reprezentują naszą potrzebę stworzenia idealnego domu dla naszych klientów. Chcemy, aby Twoje nowe miejsce zapewniło Ci komfortowe warunki zarówno do spokojnego odpoczynku, jak i efektywnego rozwoju.

CMS
CMS

Osiedle Limby

Ciche osiedle wybudowane w latach 2021-2022.

Kompleks czterech domów w zabudowie segmentowej w Józefosławiu to wspaniała inwestycja ze względu na najwyższą jakość wykonania. Składa się z lokali o metrażach od 100m2 do 143m2, do których przynależą działki o rozmiarach 152-304m2. W okolicy znajdują się głównie domy jednorodzinne, dzięki czemu w bliskim sąsiedztwie panuje spokój i cisza. W bliskiej odległości znajdują się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa i przepiękny Las Kabacki.

CMS

Osiedle Ogrody Olchowa

Termin ukończenia inwestycji - IV kwartał 2021 r.

To osiedle składające się z dwunastu lokali ułożonych segmentami. W swojej tradycyjnej architekturze wyróżnia się brakiem części wspólnych, bardzo dużymi ogrodami i bliskością zieleni. Bezpośredni dostęp do drogi gminnej zapewnia swobodę komunikacji. Niska zabudowa sąsiedzka oraz przytulne wnętrza lokali zaprosiły do zamieszkania wiele rodzin. Niezwykle zachęcające są działki o powierzchni od 235m2 do 365m2, na których możesz stworzyć swój wymarzony ogród.

CMS

Osiedle Antonówka IV

Nowoczesne osiedle wybudowane w latach 2018-2020

Kompleks lokali w zabudowie segmentowej, który już po raz czwarty został rozbudowany ze względu na swoją popularność. Niecałe pół kilometra od osiedla znajduje się rezerwat przyrody – Las Kabacki. Zbudowane w nowoczesnym stylu lokale o metrażach od 100m2 do 148m2 są skomponowane z zielonym otoczeniem. W okolicy są wyłącznie domki jednorodzinne, co zapewnia spokój i ciszę, a także nie mąci przyjemnego wyglądu natury. W odległości mniejszej niż kilometr znajduje się także przystanek autobusowy i szkoła.

 

CMS

Osiedle Antonówka III

Budowa osiedla zrealizowana w latach 2018-2019.

To kolejny, trzeci etap osiedla, które cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych klientów. Antonówka III stanowi zespół budynków ułożonych w zabudowie segmentowej w bliskim sąsiedztwie rezerwatu przyrody, Lasu Kabackiego. Budynki charakteryzują się funkcjonalnością przestrzeni oraz prywatnymi ogródkami. Każdy z nich pozwala złapać domownikom codzienną dawkę promieni słońca.

CMS

Osiedle XXI Wieku

Realizacja w latach 2017-2020.

Osiedle XXI wieku to elegancja, która została wzbogacona elewacją z elementami kamienia naturalnego. Nowoczesne rozwiązania techniczne, trzypiętrowy garaż podziemny, odpowiednie i przyjazne środowisku, energooszczędne oświetlenie współgra z okolicą, w której największą wartością jest zieleń i bliskość natury. Duże okna wpuszczają do mieszkań dawkę światła dziennego i pozwalają otworzyć się na zielone otoczenie. Balkony do 12 m2 lub ogrody sięgające 185 m2. Maksymalnie spełniliśmy oczekiwania współczesnych rodzin.

CMS

Osiedle Antonówka I i II

Najchętniej kupowane lokale wybudowane w latach 2017-2019.

Nowoczesne lokale w zabudowie segmentowej w miłym, zielonym otoczeniu to wspaniały pomysł na własny dom. Osiedle Antonówka wyposażone jest w rowerownię i wspólne tereny zielone. W jego obręb wchodzą działki o rozmiarach od 150m2 do 300m2, a powierzchnie mieszkalne wynoszą od 100m2 do 177m2. W bliskiej okolicy rozciąga się wspaniały Las Kabacki.

CMS

Osiedle Enklawa Leśna

Budowa osiedla zrealizowana w latach 2015-2017.

Osiedle zbudowane według najnowszych wzorów i z zachowaniem najwyższej jakości. Domy segmentowe o metrażach od 80m2 do 145m2 są odpowiedzią na szerokie spektrum potrzeb naszych klientów. Lokale znajdują się na działkach o rozmiarach 179-422m2, co pozwala na stworzenie pięknego ogrodu, który będzie Twoją enklawą. W pobliżu znajdują się przedszkola i szkoły. Rezerwat Przyrody Las Kabacki znajduje się w odległości zaledwie 100 metrów od osiedla.

CMS

Osiedle Olchowy Zakątek

Stylowe osiedle zrealizowane w latach 2013-2015.

Tworzą je segmenty w zabudowie szeregowej, które zostały ułożone w bardzo dobrej lokalizacji. Na kameralnym osiedlu miejsca starczyło dla wszystkich, a spokój i cisza okolicy jest niezastąpiona.

CMS

Skontaktuj się
z nami

Ampar Bis spółka jawna

ul. Olchowa 54, 05-509 Józefosław
+48 690 012 012
email: amparbis@gmail.com

* Pola wymagne