Ampar Bis
ul. Olchowa 54, 05-509 Józefosław

Najnowsze nasze realizacje

Wysokiej jakości osiedla w bliskim otoczeniu natury to standardy, jakich się trzymamy, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wygodne i przyjazne życie. Starannie dobrane materiały budowlane i maksymalna funkcjonalność domów to połączenie, które będzie Ci przynosiło satysfakcję z mieszkania w tym właśnie miejscu.

CMS
CMS

Osiedle Sekwojowe

Tutaj znajdziesz codzienną chwilę wytchnienia, należyty odpoczynek po pracy, ciszę i bezpieczeństwo.

CMS

Osiedle Klonowe

Położone w zielonym i zacisznym miejscu Osiedle Klonowe łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność i bliskość natury. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 lokali w zabudowie szeregowej o szerokim wyborze metrażu od 82m2 do 117m2. Osiedle Klonowe zostało zaprojektowane z myślą o spełnieniu marzeń Twoich i Twojej rodziny. Jest to miejsce wielu możliwości, ponieważ w okolicy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: szkołę, sklepy, trasy spacerowe, a gdybyś zatęsknił za zgiełkiem miasta, to trasa z domu do centrum Warszawy to tylko 16 kilometrów.

CMS

Osiedle Ville Poranna

Nowoczesne budownictwo, wykorzystujące naturalne materiały, to idealna kompozycja funkcjonalności i estetyki, jaką gwarantuje Osiedle Ville Poranna. Składają się na nie trzy przestronne bliźniaki stworzone z myślą o spełnieniu potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Do wyboru są działki o różnej wielkości, nawet do 600m2, na terenie których znajdują się powierzchnie mieszkalne do 190m2. Bliźniaki połączone są ze sobą garażami, co gwarantuje niezaburzony spokój i prywatność pomimo bliskości sąsiadów. Dodatkowym atutem Osiedla Ville Poranna jest bardzo dobra komunikacja z Warszawą.

CMS

Skontaktuj się
z nami

Ampar Bis spółka jawna

ul. Olchowa 54, 05-509 Józefosław
+48 690 012 012
email: amparbis@gmail.com

* Pola wymagne